Frézování komínu

Stále se rozčilujete se svým současným komínem? Není divu, je celý ucpaný a jeho samotný průměr už nevyhovuje. V takovém případě se vám nabízí pouze jediná možnost a to je nechat si komín vyfrézovat. Nebojte se, nejedná se o žádnou složitou službu, na frézování komínů jsou specializované firmy, které vám komín velmi kvalitně vyfrézují a vy ho tak opět budete moci používat lépe, než kdy dříve.

2452500693_abe842fd84_b

Frézování komínu probíhá tak, že se nejprve určí, jak by měl být nový otvor široký, tedy jeho průměr. Následně se použije hydraulická hlava s řetězy, která k frézováni slouží. Tato hlava se velmi pomalu spouští komínem, kopíruje dráhu a cestou vysekává novou, širší, cestu, která zaručí mnohem větší průchod, než byl původní. Celé frézování trvá několik hodin, ale po provedení budete mít tuto záležitost konečně z krku. Ještě vás ovšem čeká vyvložkování komínu.

8559620411_24e28d4f34_b

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>