Vložkování komínu

Vložkování se nevyhne v dnešní době nikdo, kdo přechází na jiný druh paliva a to je velmi častou věcí, jelikož každý z nás hledá způsob, jak topit co nejefektivněji, tedy za nejméně peněz. Před samotným vložkováním je ovšem nutné frézování, aby na vložky byl dostatek místa. Vložkování lze provést mnoha způsoby, liší se podle typu vložky.

1472674671_f9ebff6d4e_b

Nejuniverzálnější možností je použít nerezovou vložku, její hlavní výhoda spočívá v tom, že je určena pro všechny typy topiva a vám tak nemusí dělat vrásky, že se komín snadno zanese, jelikož i čištění bude jednodušší. Dále je velmi kvalitní keramická vložka, jedná se sice o nepříliš levné řešení, ale zaručí velmi velkou kvalitu. K dispozici vám je dokonce i plast, ačkoliv může zdání klamat, tak i plastové vložky jsou velmi kvalitní a zajistí téměř stejné vlastnosti jako konkurenční vložky. Pro vložkování je ideální zvolit stejnou firmu, která byla použitá pro frézování.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>